Jan Zbigniew Potocki

Przejdź do treści

Menu główne:

POLSKA RACJA STANU   Powrót Do Słowiańskich Korzeni Imperium Słowiańskie

Jan Zbigniew hrabia Potocki, Prezydent Rzeczypospolitej na Uchodźstwie. Funkcję zawdzięcza Prezydentowi Juliuszowi Nowinie - Sokolnickiemu, który był Prezydentem Polski w latach 1972-90. Sokolnicki mianował na swoje miejsce Potockiego na łożu śmierci (zmarł 17 sierpnia 2009 r) w obecności angielskiego notariusza i świadków podpisał Potockiemu nominację na stanowisko Prezydenta II Rzeczypospolitej na Uchodźstwie zgodnie z panującym wówczas prawem.

Hrabia Jan Zbigniew Potocki mieszka w Polsce, tu też prowadzi interesy. Tymczasowe Biuro Prezydenta Potockiego otwarto na zamku Oedheim w Niemczech, stąd wysłano do Kancelarii Prezydenta RP komunikat, iż oprócz panującego obecnie w Polsce marionetkowego prezydenta, Polska ma legalnego prezydenta, który jest kontynuatorem legalnego Rządu II RP na uchodźstwie.

Jak wiemy w 1990 roku, bezpośrednio po zdradzie w Magdalence insygnia władzy II RP zostały podstępnie przekazane marionetkowemu Prezydentowi III RP Lechowi Wałęsie przez marionetkowego Prezydenta II RP na Uchodźstwie Ryszarda Kaczorowskiego, co było kuriozum prawnym wyreżyserowanym przez syjonistów. Od tego czasu władze III Rzeczypospolitej nie uznają poprzednich władz II RP. W takiej sytuacji mogłoby się wydawać, że polityczna misja Prezydenta Jana Potockiego została bezprawnie przekreślona przez syjonistyczne władze III RP.

Pod wpływem presji społecznej i coraz większych nacisków polskich patriotów w jednej z kilku odpowiedzi biura prasowego Rządu pojawiło się zdanie, że ostatnie pismo rzecznika Prezydenta Potockiego „w tej chwili jest analizowane”. Co z tej analizy wyniknie, jeszcze nie wiadomo, albowiem w myśl międzynarodowego prawa mamy obecnie do czynienia ze shizmą w efekcie której Polska ma dziś dwóch prezydentów, tzn. Żyda Andrzeja Dudę, który sprawuje władzę posługując się tzw. Konstytucją Sztolcmana napisaną w 1997 roku przez nowojorskich Żydów, w której z punktu 90 wynika że Polską może rządzić kto tylko chce, oraz Polaka Jana Zbigniewa Potockiego, który posługuje się patriotyczną Konstytucją broniącą Polskiej Racji Satnu z 1935 roku. Wszystko rozegra się jeszcze w tym roku i od woli narodu polskiego zależy kto będzie nami dalej rządził - Żydzi czy Polacy?

Juliusz Nowina - Sokolnicki za życia znany był z głębokiego patriotyzmu i troski o Polskę, co spowodowało, że zgodnie z panującym prawem II RP przekazał władzę Prezydenta II RP najodpowiedniejszej osobie .
Ale chyba nawet on nie przewidział, że upadek Polski spowoduje zupełną ignirację polskich patriotów, których po 1989 roku wymienili zdrajcy i kaloboranci globalistów.

Prezydent Polski Jan Zbigniew Potocki, przysiągł Prezydentowi Sokolnickiemu, że aż do śmierci będzie bronił Polskiej Racji Stanu, legalnej Konstytucji II RP i odzyska skradziony przez syjonistów polski majątek narodowy.


Brak komentarzy
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego